Ustatkowany Gracz

Końcówka roku to okazja nie tylko do podsumowania, ale także snucia planów na przyszłość. Jak wypadł 2018 rok na Ustatkowanym Graczu?

Czy udało się zrealizować wszystkie plany na dobiegający końca bieżący rok? Oczywiście nie. Niemniej jednak najważniejszy z nich możemy odhaczyć. W redakcyjnym gronie zastanawialiśmy się jak możemy zwiększyć oglądalność bloga i dotrzeć do jak największego grona odbiorców. Podjęliśmy kilka działań i finalnie okazało się, że średnia liczba wejść na stronę była czterokrotnie większa niż w 2017 roku. Dało to nam niesamowitą motywację do jeszcze większego zaangażowania. Uwierz nam – nie ma nic lepszego niż widok rosnących statystyk oglądalności, które są miernikiem jakości naszej pracy.

W 2018 roku udało się nam nawiązać współpracę z kolejnymi partnerami, uruchomić kanał YouTube (nadal raczkujący, jednak od czegoś trzeba zacząć). Zmieniliśmy też sposób prowadzenia profili społecznościowych, jednocześnie mocniej „inwestując” swoje moce w profil na Instagramie. Ruszyło też kilka nowych cykli publicystycznych. Wszystko powyższe przełożyło się na większe zaangażowanie Czytelników, a tym samym wzrost oglądalności.

Czasami musimy wyciągać bardzo bolesne wnioski dotyczące podejmowanych przez nas decyzji i wdrażanych pomysłów, jednak jak mówi stare porzekadło: „Nie myli się ten, kto nic nie robi”. Dlatego nieustannie staramy się ulepszać treści zamieszczane na łamach naszego bloga. Ustatkowany Gracz nadal się rozwija. Bez wątpienia dzieje się to dzięki czytelnikom, codziennie przeglądającym nasze wpisy.

Na 2019 rok mamy oczywiście plany, dzięki którym mamy nadzieję dotrzeć do jeszcze większego grona odbiorców. Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, zaliczymy kolejny wzrost oglądalności, a to w praktyce oznacza otwarcie kolejnych drzwi, co gwarantuje nam systematyczny rozwój.

Czego możemy sobie życzyć w 2019 roku? Przede wszystkim jeszcze większego zaangażowania ze strony naszych odbiorców. Wszystkie kliknięcia i komentarze – zarówno te pozytywne, jak i konstruktywnie krytykujące naszą pracę, ale i „zwykłe” dyskusje – są na wagę złota.

Serdecznie dziękujemy, że byłeś z nami. Nieważne, czy jest to Twój pierwszy raz na Ustatkowanym Graczu, czy odwiedzasz nas regularnie. Każde kliknięcie jest dla nas ważne. Do przeczytania w 2019 roku!

Autor Adam Ginel

Adam to ustatkowany gracz z krwi i kości. Mąż, ojciec, a także wieloletni miłośnik elektronicznej rozrywki w formie wszelakiej. Gry wideo traktuje jako coś znacznie powyżej zwykłego hobby, wynosząc je ponad inne pasje – muzykę i książkę – dostrzegając jednocześnie, jak wiele mają one wspólnego z innymi sferami jego zainteresowań.