Doom

Filmowcy zaprezentowali trailer Doom: Annihilation i niestety nie jest to dobrze rokujący zwiastun. Twórcy gry krótko i dosłownie ocenili najnowszy film.

W kwietniu 2018 roku Universal Studios ogłosiło prace przy nowym filmie Doom: Annihilation na podstawie znanej strzelaniny. Jedna z aktorek zaznaczyła, że scenariusz ma być o wiele lepszy od filmu z 2005 roku. Niestety po zaprezentowanym zwiastunie wychodzi na to, że tak się nie stanie. Poza tym można wysnuć stwierdzenie, że będzie jeszcze gorzej niż w poprzednim filmie.

Główną rolę odegra Amy Mason i już sama bohaterka średnio pasuje do klimatu filmu, a po obejrzeniu 30 sekund można spodziewać się najgorszego. Tandeta, klasa B i taniość aż wylewają się z ekranu. Swoje trzy grosze wtrącili twórcy z id Software całkowicie odcinając się od najnowszego filmu. Na Twitterze zaznaczyli, że nie mają nic wspólnego i nie są zaangażowani w produkcję.

Doom: Annihilation nie ma jeszcze daty premiery, jedynie pojawia się określenie “wkrótce”.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.