anthem

Jeśli jeszcze nie grałeś w Anthem, to lepiej poczekaj bo okazuje się, że twórcy chcą ratować swoje IP i szykują wielkie zmiany.

Serwis Kotaku dotarł do źródeł, które potwierdziły chęć ratowania gry Anthem przez twórców. BioWare obecnie prowadzi gruntowny remont gry, zmieniając wizję świata, system łupów czy strukturę misji. Robocza nazwa projektu to Anthem 2.0 lub Anthem Next.

Źródła potwierdzają, że programiści poświęcili wiele miesięcy na burze mózgów i zastanowienie się, co należy gruntownie zmienić. Kolejne miesiące to wprowadzanie poprawek, zmian i ulepszanie rozgrywki oraz zastanowienie się czy postępy będą wprowadzone od razu czy w określonym czasie.

Studio BioWare nie chce komentować doniesień ale stwierdziło, że podstawowe bolączki ich produkcji z pewnością zostaną wyeliminowane.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.