days gone

Już za kilkanaście dni premiera Days Gone, więc w Sieci pojawia się coraz więcej materiałów odnośnie gry. Tym razem można obejrzeć obszerne wideo dotyczące umiejętności.

Deacon St. John to główny bohater Days Gone i z czasem będzie on mógł stopniowo ułatwiać sobie drogę przetrwania. Całe drzewko umiejętności ujawnił YouTuber JorRaptor w swoim obszernym materiale. Nie tylko można obejrzeć co potrafi i będzie potrafił bohater, ale wideo zawiera wiele fragmentów rozgrywki.

Umiejętności zostały podzielone na trzy kategorie – walka wręcz, dystansowa i przetrwanie. Każdą z nich będziesz mógł rozwijać wedle swojego widzimisię, a piętnaście możliwości do wyboru w każdej z kategorii z pewnością ułatwi nieco starcia z wrogiem i pozwoli na długą rozgrywkę. Można będzie kupić umiejętność zwolnienia czasu, walki wręcz, wizji detektywa, ogłuszenia wroga czy upgrade’ów motocykla.

Drzewko prezentuje się okazale i gracz będzie miał nie lada problem z wyborem przydatnych umiejętności. Days Gone ukaże się już 26 kwietnia na PlayStation 4.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.