cyberpunk 2077

To oczywiście nie jest specjalnym zaskoczeniem ale zwiększy jeszcze bardziej i tak ogromny teren dostępny w grze.

W Cyberpunk 2077 wielki futurystyczny otwarty świat będzie jednym z ważniejszych elementów gry. Oprócz Night City i terenów pozamiejskich, możesz liczyć na otwarte dla gracza budynki, w których będzie co robić.

W rozmowie z serwisem GamingBolt, quest director Mateusz Tomaszkiewicz powiedział, że miasto to nie tylko ulice ale też budynki. Wiele z nich będzie można zwiedzić ale oczywiście nie wszystkie. Oznacza to, że teren do odkrycia jeszcze bardziej powiększy się i doda dużo treściwego miejsca do otwartego świata.

Niektóre z budynków mają wiele poziomów, pięter i można je przemierzać na różne sposoby. Prawdopodobnie w niektórych z nich będą rozgrywać się misje lub podobnie jak w innych grach z otwartym światem, zaoferują wiele interesujących rzeczy czy przedmiotów do zdobycia.

Jak ta opcja będzie wyglądać w Cyberpunku 2077 i czy twórcy pokuszą się o coś innowacyjnego? Tego dowiesz się dopiero w kwietniu 2020 roku.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.