the last of us 2

Fani przygód Joela i Ellie mogą przygotować się na wiele smaczków w sequelu związanych z poprzednią odsłoną.

Spostrzegawczy gracze oglądając dogłębnie dostępne materiały z The Last of Us: Part II, już na tę chwilę znaleźli kilka podobieństw do pierwszej części. Coś jest na rzeczy, bo sprawę skomentował sam reżyser sequela The Last of Us – Neil Druckmann. W tweeterowym wpisie dał do zrozumienia, że fan miał rację i to nie jedyne odwołania do poprzednich przygód.

Sytuację z podobieństwami doskonale obrazuje fragment z The Last of Us, kiedy Joel i Ellie odpoczywają i oglądają panoramę zrujnowanego miasta. W sequelu obie bohaterki w podobnym ujęciu spoglądają na zaśnieżone szczyty gór. Takie momenty już teraz dają nadzieję na więcej podobnych smaczków, jakie zostaną odkryte przez zagorzałych i spostrzegawczych fanów serii.

Niestety na efekty prac ekipy Naughty Dog musisz poczekać aż do maja 2020 roku.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.