the last of us 2

Coraz więcej niepotwierdzonych informacji odnośnie sequela The Last of Us pojawia się w Sieci. Gra pojawi się w lutym i będzie dostępna aż w czterech edycjach.

Tym razem w temacie najnowszej produkcji studia Naughty Dog szumu narobił starszy analityk ZhugeEX w firmie Niko Investors, któremu zdarzało się już ujawnić potwierdzone później informacje. Źródło to ujawniło datę wydania Death Stranding na PlayStation 4. Na forum ResetERA napisał on, że The Last of Us: Part II pojawi się w lutym przyszłego roku i będzie dostępne w czterech edycjach.

Chodzi o edycje Standard, Special, Collector’s i Ellie. Jeśli te rewelacje się potwierdzą można liczyć na szeroki wybór zestawów z grą, a edycje kolekcjonerska i Ellie ciekawią chyba najbardziej. Co do daty premiery, to podobne zdanie (luty 2020 roku) ma znany dziennikarz Jason Schreier z Kotaku, który już wcześniej pisał o tym terminie.

Dla fanów pierwszej części taki okres premiery byłby spełnieniem marzeń.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.