F1 2020

Codemasters zaprezentowało pierwszy wirtualny przejazd po Circuit de Monaco w grze F1 2020. Nawigacja po wąskich i krętych uliczkach Monako uznawana jest za jedno z najtrudniejszych wyzwań Formuły 1. Wymaga niesamowitych umiejętności oraz odwagi i nie daje ani chwili wytchnienia. Nie inaczej jest w odświeżonej i graficznie upiększonej, przygotowanej już na tegoroczne zawody, wersji w grze F1 2020.

W najbliższą niedzielę, 24 maja, słynni kierowcy F1, tacy jak Charles Leclerc, Alex Albon, George Russell, Nicholas Latifi, czy Antonio Giovinazzi powracają do Virtual Grand Prix w F1 2019 na Circuit de Monaco. Transmisja na żywo rozpocznie się o 19.00 czasu polskiego na oficjalnych kanałach Formuły 1 w serwisach YouTube, Twitch, Weibo i Facebook, oraz wybranych kanałach telewizyjnych na całym świecie.

Gra F1 2020 ukaże się już 7 lipca (Edycja Deluxe Schumacher) lub 10 lipca (Edycja Siedemdziesięciolecia) 2020 w polskiej wersji językowej (napisy).

Autor Adam Ginel

Adam to ustatkowany gracz z krwi i kości. Mąż, ojciec, a także wieloletni miłośnik elektronicznej rozrywki w formie wszelakiej. Gry wideo traktuje jako coś znacznie powyżej zwykłego hobby, wynosząc je ponad inne pasje – muzykę i książkę – dostrzegając jednocześnie, jak wiele mają one wspólnego z innymi sferami jego zainteresowań.