Ustatkowany Gracz

Z okazji hucznie obchodzonych drugich urodzin bloga, postanowiliśmy zorganizować loterię, w której możesz zdobyć niezwykłe nagrody, ufundowane przez naszych partnerów, codziennie inspirujących nas do tworzenia ciekawych materiałów umieszczanych na naszych łamach. Upominki zostały ufundowane przez 11bit Studios, Artifex Mundi, Cenegę, Fabrykę Słów, Fat Dog Games, Flying Wild Hog, GOG.com, iFun4All, Insignis oraz Techland. Serdecznie dziękujemy!

Zanim jednak przejdziemy do konkretów zdradzimy, do kogo uśmiechnęło się szczęście w poprzednim konkursie, w którym do wygrania była książka Indie Games: Podręcznik niezależnego twórcy gier.

Osobą, która wygrała voucher na e-booka jest Bartosz W. z Tomaszowa Mazowieckiego. Serdecznie gratulujemy, wypatruj w najbliższym czasie listonosza!

Czas na loterię! Ze względu na bardzo dużą ilość nadesłanych do nas nagród do rozdania, podzieliliśmy je na trzy kategorie – gry wideo, książki oraz różnorodne gadżety. Dzisiaj i w kolejne trzy niedziele będziemy rozdawali je zgodnie z powyższym podziałem. Zaczynamy od gier, przy czym pulę podzieliliśmy na dwie części, co oznacza, że za tydzień ponownie do zgarnięcia będą kolejne tytuły, następne będą książki, a 23 lipca będziesz mógł wygrać nietuzinkowe upominki. Tym sposobem, każdy zainteresowany ma szansę zgarnąć nawet cztery nagrody!

Zasady są banalnie proste. Aby dać sobie szansę na wygraną, wystarczy wysłać maila na adres [email protected], w tytule wpisując „Loteria – gry”, a w treści podając adres pocztowy, niezbędny do wysłania nagród oraz wyrazisz zgodę na dołączenie swojego adresu mailowego do naszego newslettera, którego będziemy wysyłali w przyszłości. Od razu zaznaczamy, że nie będziemy zasypywali Twojej skrzynki nieprzyzwoitą ilością wiadomości. Oczywiście jeśli takową zgodę wyraziłeś wcześniej, nie ma potrzeby wpisywania jej ponownie. Pamiętaj, że każdy uczestnik może zgarnąć jedną grę i będzie ona przydzielana całkowicie losowo!

Poniżej znajdziesz pełną listę tytułów, możliwych do wygrania w najbliższym tygodniu:

4 x Shadow Warrior 2 w wersji PC (Flying Wild Hog)
2 x Shadow Warrior 2 w wersji PlayStation 4 (Flying Wild Hog)
5 x Dark Arcana w wersji PlayStation 4 (Artifex Mundi)
5 x Grim Legends 2 w wersji Xbox One (Artifex Mundi)
2 x Train Simulator 2017 w wersji PC (Techland)
3 x Stasis w wersji PC (Techland)
3 x Inner Voices w wersji PC (Fat Dog Games)
10 x Red Game Without a Great Name w wersji PC (iFun4All)
1 x This War of Mine w wersji PC (11bit Studios)

Jak nietrudno policzyć, mamy dla wszystkich konkursowiczów 35 gier! Istnieje więc spore prawdopodobieństwo, że jedna z nich wpadnie w Twoje ręce. Na zgłoszenia czekamy do soboty, 8 lipca 2017 roku, do godziny 23:59. Ogłoszenie wyników nastąpi przy okazji startu drugiej części loterii, w której rozdamy… jeszcze więcej gier! Poniżej znajdziesz dokładny harmonogram loterii.

2 lipca 2017 – 35 gier
9 lipca 2017 – 35 gier
16 lipca 2017 – 17 książek
23 lipca 2017 – 21 gadżetów

Zachęcamy do udziału w naszej urodzinowej loterii i życzymy powodzenia! Nie zaszkodzi też polubić ustatkowany fanpage na Facebooku oraz profil na Instagramie, aby być na bieżąco z tym, co pojawia się na łamach naszego bloga!