PlayStation 4

Sony z okazji rocznicy pięciu lat z PlayStation 4, proponuje świetne przypomnienie i podsumowanie spędzonego czasu przy konsoli. Wystarczy, że klikniesz tutaj i stworzyć własny, wyjątkowy film z kilkoma ciekawostkami.

Po wejściu na stronę PlayStation wystarczy się zalogować i kliknąć “stwórz film”. Po ok. dwóch minutach materiał będzie dostępny w aplikacji My PS4 Life, a jeśli nie masz akurat czasu, to filmik zostanie przesłany na Twój adres mailowy w ciągu 24 godzin. Co takiego interesującego zawiera? Po obejrzeniu dowiesz się m.in. jaka była Twoja pierwsza gra na PlayStation 4, z jakimi tytułami spędziłeś najwięcej czasu czy jakie najrzadsze trofeum zdobyłeś.

Najwięcej czasu spędziłem ze strzelaninami Star Wars: Battlefront i The Division, a najrzadsze trofeum wpadło w Homefront: The Revolution. Materiał trwa bardzo krótko, ale ogromnie cieszy, daje szansę na wspomnienia i może nawet zaskoczyć.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.