Raising Kratos

Twórcy z Sony Santa Monica mają nie lada gratkę dla fanów serii God of War. Długi dokumentalny materiał z procesu powstawania najnowszej części właśnie pojawił się w sieci.

Niemal dwugodzinny film “Raising Kratos” z pewnością zainteresuje fanów najnowszej części God of War na PlayStation 4. Slasher nie tylko zebrał niesamowicie pochlebne recenzje, zdobył wiele nagród wraz z tą najważniejszą “Grą Roku” ale też wśród graczy słyszało się same pozytywne opinie.

Twórcy prezentują wideo będące czymś więcej niż materiał “making of”, gdyż dokument jest filmową podróżą związaną z poświęceniem, rodziną czy walką. Ekipa wspomina o swoim dążeniu do perfekcji, opowiada o życiu i odkupieniu oraz prezentuje unikalne zdjęcia z kalifornijskiego studia.

Z pewnością warto poświęcić dwie godziny, aby dowiedzieć się jak przez lata powstawała i dojrzewała historia Kratosa i Atreusa z całą ekipą tego zdolnego developera.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.