wojny konsolowe

Już 13 września bieżącego roku na księgarniane półki trafi książka Wojny konsolowe, autorstwa Blake J. Harrisa, w której możesz przeczytać o odwiecznej batalii pomiędzy dwoma największymi producentami konsol. W latach 90. ubiegłego wieku SEGA i Nintendo były bez wątpienia liderami w branży elektronicznej rozrywki.

wojny konsoloweWojny konsolowe to lektura przybliżająca wydarzenia, które doprowadziły do olbrzymiego przełomu na rynku gier wideo. Przeczytasz o czasach, kiedy brat wystąpił przeciwko bratu, dziecko buntowało się przeciw rodzicowi, Mario starł się ze znanym, ponaddźwiękowym jeżem, zaś Ameryka kolejny raz stoczyła bój z Japonią.

Jestem w trakcie czytania rzeczonej książki; już teraz musisz wiedzieć, że dzień 13 września powinieneś zaznaczyć w kalendarzu na czerwono i koniecznie udać się do najbliższej księgarni, celem jej nabycia. Recenzja pojawi się na łamach Ustatkowanego Gracza niebawem.

Wojny konsolowe są dostępne w przedsprzedaży i jeśli nie chcesz czekać, już teraz możesz zamówić swój egzemplarz klikając w ten link.

Autor Adam Ginel

Adam to ustatkowany gracz z krwi i kości. Mąż, ojciec, a także wieloletni miłośnik elektronicznej rozrywki w formie wszelakiej. Gry wideo traktuje jako coś znacznie powyżej zwykłego hobby, wynosząc je ponad inne pasje – muzykę i książkę – dostrzegając jednocześnie, jak wiele mają one wspólnego z innymi sferami jego zainteresowań.