Father's Promise

Leniwa niedziela? Nie na Ustatkowanym Graczu! Do spółki z rodzimym 11bit Studios zapraszamy do wzięcia udziału w naszym cotygodniowym konkursie. Tym razem mamy do oddania klucz Steam do najnowszego dodatku do gry This War of Mine.

O This War of Mine: Stories – Father’s Promise pisaliśmy dwa tygodnie temu, przy okazji premiery dodatku. Głównym protagonistą jest Adam, zdesperowany ojciec, który chce wydostać siebie i córeczkę z okupowanego miasta. Dostępne są cztery lokacje dodatkowe oraz pięć doskonale znanych z oryginału. Do powyższego dochodzą nowe mechaniki, jak chociażby system dialogów oraz wskazówek.

Zanim przejdziesz jednak dalej, pozwól że wyłonimy zwycięzców poprzedniego konkursu, w którym do zgarnięcia był jeden z pięciu kluczy Steam do gry Endless Fables 2: Mroźny Szlak.

Szczęśliwcami są:

Aleksandra K. (Pasłęk), Krzysztof S. (Chorzów), Krystian J. (Miłakowo), Rafał M. (Łask) oraz Tomasz W. (Szczytno).

Gratulujemy, sprawdźcie swoje skrzynki mailowe!

Zasady konkursu Father’s Promise

Zasady wygrania klucza Steam dających dostęp do pełnej wersji This War of Mine: Stories – Father’s Promise są banalnie proste. Po prostu wyślij e-maila na adres [email protected], w jego tytule wpisując „Konkurs Father’s Promise”, zaś w treści podając imię, nazwisko oraz miejscowość, z której pochodzisz.

Informujemy, że zgłaszając się do konkursu, automatycznie wyrażasz zgodę na dołączenie swojego adresu mailowego do naszego newslettera, którego od pewnego czasu już wysyłamy. Od razu zaznaczamy, że nie będziemy zasypywali skrzynek nieprzyzwoitą ilością wiadomości. Uwaga – każdy może zgłosić się tylko raz! Wysłanie zgłoszenia z innego adresu mailowego, ale z tym samym adresem pocztowym dyskwalifikuje Cię z loterii.

Na zgłoszenia czekamy do soboty, 9 grudnia 2017 roku, do godziny 23:59. Szczęśliwcy zostaną ogłoszeni 10 grudnia 2017 przy okazji organizowania kolejnego, niedzielnego konkursu.

Zachęcamy do udziału konkursie i życzymy powodzenia! Nie zaszkodzi też polubić naszego fanpage’a na Facebooku oraz profilu na Instagramie, aby być na bieżąco z tym, co pojawia się na łamach naszego bloga!

Autor Adam Ginel

Adam to ustatkowany gracz z krwi i kości. Mąż, ojciec, a także wieloletni miłośnik elektronicznej rozrywki w formie wszelakiej. Gry wideo traktuje jako coś znacznie powyżej zwykłego hobby, wynosząc je ponad inne pasje – muzykę i książkę – dostrzegając jednocześnie, jak wiele mają one wspólnego z innymi sferami jego zainteresowań.