Razer Naga Hex 2

Jeśli myślisz o zmianie aktualnie posiadanej myszki i poszukujesz porządnego hardware’u, nadarza się idealna okazja, aby takowy nabyć bez zbędnego wydawania pieniędzy!

Mamy dla Ciebie mysz Razer Naga Hex V2, która w naszym teście wypadła bardzo solidnie. To uniwersalne urządzenie sprawdzi się idealnie zarówno w trakcie emocjonujących rozgrywek online, potyczek solo, jak i domowej pracy.

Zanim jednak przejdziemy do dalszych szczegółów, przedstawiamy listę szczęśliwców, którzy wygrali jeden z gadżetów z ostatniej edycji Wielkiej Loterii Urodzinowej. 1 lipca świętowaliśmy drugie urodziny i zorganizowaliśmy loterię, w której mogłeś zdobyć niezwykłe nagrody, ufundowane przez naszych partnerów, którzy codziennie wspierają nas w tworzeniu ciekawych tekstów. Fanty zostały ufundowane przez 11bit Studios, Artifex Mundi, Cenegę, Fabrykę Słów, Fat Dog Games, Flying Wild Hog, GOG.com, iFun4All, Insignis, Techland oraz Artists Entertainment.

Oto lista wygranych:

5 x bidon z logiem DiRT 4
Magdalena S. (Lębork), Dawid K. (Legnica), Monika D. (Warszawa), Adam P. (Olecko), Marcin P. (Sosnowiec).

5 x skin na joypad DualShock 4 z motywem z Batman: Arkham Knight
Klara C. (Gdynia), Adrian Z. (Płock), Michał U. (Poznań), Dariusz S. (Włochy), Amelia O. (Szczecin).

1 x spinka do mankietów z motywem z Batman: Arkham Knight
Antoni G. (Wejherowo)

1 x przypinka do marynarki z motywem z Batman: Arkham Knight
Dominika W. (Olsztyn)

4 x zestaw poduszka, poduszka podróżna, kubek, rogal podróżny oraz czapka z daszkiem.
Mateusz K. (Leszno), Magdalena O. (Jawor), Agnieszka P. (Osiek Jasielski), Klaudia M. (Nowe).

T-shirty z motywem wilka:
Męskie (czarna metka): 2 x S, 2 x M, 2 x L, 2 x XL, 1 x XXL, 1 x XXXL
Mariusz A. (Nowa wieś), Arkadiusz Z. (Kruszewo), Damian P. (Rąbki), Zbigniew D. (Smolniki), Stanisław G. (Charbrowo), Nikodem K. (Pieniężno), Olgierd F. (Łazy), Hubert B. (Kraków), Wiesław C. (Szafranki), Bartosz K. (Warszawa).

Damskie (biała metka): 4 x M, 2 x L, 2 x XL
Aleksandra O. (Orneta), Dagmara H. (Krasnystaw), Sonia T. (Sejny), Kamila G. (Korzeniewo).

Wygraj Razer Naga Hex V2

Zasady wygrania Razer Naga Hex V2 są banalnie proste. Aby dać sobie szansę na wygraną, wystarczy że na adres [email protected] wyślesz e-maila, w tytule wpisując „Konkurs Razer”, a w treści podasz imię, nazwisko oraz adres pocztowy, niezbędny do wysłania nagrody. Informujemy, że zgłaszając się do konkursu, automatycznie wyrażasz zgodę na dołączenie swojego adresu mailowego do naszego newslettera, którego zaczynamy wysyłać. Od razu zaznaczamy, że nie będziemy zasypywali skrzynek nieprzyzwoitą ilością wiadomości. Uwaga – każdy może zgłosić się tylko raz! Wysłanie zgłoszenia z innego adresu mailowego, ale z tym samym adresem pocztowym dyskwalifikuje Cię z loterii.

Na zgłoszenia czekamy do soboty, 05 sierpnia 2017 roku, do godziny 23:59. Szczęśliwiec zostanie ogłoszony w dniu 06 sierpnia 2017.

Zachęcamy do udziału konkursie i życzymy powodzenia! Nie zaszkodzi też polubić nasz fanpage na Facebooku oraz profil na Instagramie, aby być na bieżąco z tym, co pojawia się na łamach naszego bloga!