Xbox Anaconda

Czyżby nowy Xbox był już w rękach developerów? Niepotwierdzone informacje wskazują, że Xbox Dev Kit, czyli wersja dla developerów nosi kodową nazwę Anaconda. Witamy w dżungli?

Redaktor Windows Central, Jez Corden za pośrednictwem Twittera poinformował, że nowy Xbox w wersji dla developerów nosi nazwę Anaconda. Ponoć nie ma w tym przypadku, bo kodowa wersja Xboksa One X to Chuckwalla, a Xboksa One to Durango – nazwy dużych jaszczurek.

“The next-gen Xbox/dev kit is codenamed “Anaconda,” in-keeping with the reptile theme. (Current dev kit is Chuckwalla, previous was Durango).”

Wiele wskazuje na to, że nowa konsola jest już w rękach twórców, a przyszłoroczna zapowiedź na targach E3 wydaje się coraz bardziej sensowna. Czym więc w tym przypadku jest nazwa Scarlett, często pojawiająca się w rozmowach o nowej generacji? Prawdopodobnie to określenie nie jednej a wielu konsol, jako całego, dużego projektu nowej generacji.

Czy wyjawione przez redaktora wieści są prawdziwe? Ciężko wyczuć, jednak coś jest na rzeczy, a kolejna generacja, bądź co bądź, zbliża się już wielkimi krokami.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.