Xbox one x

Microsoft proponuje zniżkę wszystkim graczom, którzy oddadzą swojego Xboksa 360 lub PlayStation 3 w rozliczeniu, aby kupić Xboksa One X.

Oddając w wybranym sklepie swoją starą konsolę możesz dostać 250 zł zniżki na zakup nowej maszyny Microsoftu. Dodatkowo producent dorzuca do zestawu darmowego joypada. Z jednej strony ciekawa promocja na promowanie nowej generacji, z drugiej jednak… wywołuje, przynajmniej u mnie, mieszane uczucia.

Do tego dochodzi fakt, że za obie konsole poprzedniej generacji jesteś w stanie bez najmniejszego problemu dostać więcej pieniędzy. Ponadto chyba nikt nie posiada samej konsoli, ale również zestaw gier, więc musiałby sprzedawać je osobno na aukcji lub w inny sposób. Tak więc argument “zero formalności” odpada.

Tutaj znajdziesz szczegóły

Pozbyłbyś się swojego starego sprzętu na rzecz najnowszej konsoli Microsoftu?

Autor Adam Ginel

Adam to ustatkowany gracz z krwi i kości. Mąż, ojciec, a także wieloletni miłośnik elektronicznej rozrywki w formie wszelakiej. Gry wideo traktuje jako coś znacznie powyżej zwykłego hobby, wynosząc je ponad inne pasje – muzykę i książkę – dostrzegając jednocześnie, jak wiele mają one wspólnego z innymi sferami jego zainteresowań.