Zaginione dziedzictwo

 

MUSISZ ZAGRAĆ!

 


Przepych graficzny jest tak ogromny, że momentami trudno jest jednoznacznie stwierdzić, czy oglądasz film, czy może grasz w interaktywny produkt. Gra zabija krajobrazami i dbałością wykonania detali, pozytywnie zaskakuje kunsztem fabularnym z licznymi odniesieniami do hinduizmu oraz częściowo otwartą strukturą świata.

Zaginione Dziedzictwo to wciąż przedstawiciel serii Uncharted, ze wszystkimi tego zaletami i wadami, przez co osoby, którym charakterystyczne prowadzenie akcji (wielowątkowość, ograniczone prowadzenie rozgrywki, spektakularność i filmować przygody) nie podeszło w poprzednich odsłonach, również i tutaj nie mają czego szukać.

Autor Mateusz Czerwiński

Mateusz jest człowiekiem niebojącym się nowych wyzwań, bez względu na formę, jaką te przyjmują. Propaguje gry wideo gdzie tylko i w jaki sposób może (zarówno na łamach prasy drukowanej, w internecie oraz w telewizji), bowiem uznaje je za krewną sztuki audiowizualnej. Jest jednocześnie ustatkowanym graczem i ojcem kolekcjonującym doświadczenie z różnych dziedzin życia. Kocha gry narracyjne, pamięta czasy NES-a.