Control

Premiera Control, czyli nowej gry twórców Alana Wake’a i Quantum Break coraz bliżej, więc pojawiają się nowe materiały z tej produkcji. Najnowszy zapis rozgrywki z pewnością jest nieco… intrygujący.

Serwis GameSpot zaprezentował niemal 20 minut ciekawej rozgrywki z Control. Jesse Faden najpierw przemierza dziwne miejsca i rozmawia z interesującymi postaciami, aby później walczyć i prezentować swoje umiejętności. Starcia są bardzo szybkie i efektowne, a bohaterka lubi korzystać z elementów otoczenia. Rzuca w oponentów czym popadnie, potem dobijając ich pistoletem.

Można nawet rzucić okiem na drzewko umiejętności bohaterki, posłuchać jej myśli, obejrzeć ciekawe zjawiska i sprawdzić eksplorację pomieszczeń. Koniec materiału to walka z nieco wytrzymalszym wrogiem, jednak dla Jesse to bułka z masłem.

Control ukaże się 27 sierpnia na PlayStation 4, Xboksa One i PC.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.