the last of us 2

Nowe niepotwierdzone informacje pojawiły się odnośnie sequela The Last of Us. Czyżby nowy zwiastun i ujawnienie daty wydania miało miejsce w listopadzie?

Kolejne ciekawe plotki w temacie nowych przygód Ellie ujawnił użytkownik 4chan. Jego źródła zwiastują prezentację The Last of Us: Part II na State of Play w listopadzie. Właśnie tam ma zostać pokazany nowy materiał z gry wraz z datą wydania. 4chan twierdzi, że “najbardziej ambitna gra studia Naughty Dog” ukaże się dopiero w maju a nie jak wcześniej zakładano w lutym.

To nie koniec rewelacji, bo wtedy też ma zostać pokazany zwiastun premierowy Death Stranding i coś w temacie Star Wars Jedi: Fallen Order. Niestety nie będzie pokazu gry Ghost of Tsushima, bo ten tytuł celowany jest na inne większe wydarzenie w 2020 roku.

Na ten moment doniesienia te traktuj jako plotkę, rozbudzającą nadzieje nie tylko na listopadowy trailer sequela The Last of Us ale też oczekiwane fragmenty rozgrywki.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.