call of duty 2020

Fani serii Call of Duty mogą zacierać ręce, bo spekuluje się, że w 2020 roku pojawi się tryb battle royale do Modern Warfare i nowa część Black Ops.

Gorące lecz niepotwierdzone wieści odnośnie serii Call of Duty przekazał youtuber LongSensation. W 2020 roku pojawi się kolejna część znanej marki jako Call of Duty: Black Ops 5 lub wzorem tegorocznej części po prostu Call of Duty: Black Ops. Kolejna część ma być jeszcze bardziej makabryczna od Modern Warfare.

Black Ops zaprezentuje losy podczas Zimnej Wojny, a jej okres to aż 40 lat wraz z wojnami koreańską i w Wietnamie.To nie koniec sensacji jakie ujawnił znany youtuber, bo na początku 2020 roku ma pojawić się tryb battle royale do tegorocznej odsłony Modern Warfare.

Gra będzie dostępna za darmo i w jakiś sposób będzie powiązana z MW. Choć do tych rewelacji należy podchodzić ze sporym dystansem, trzeba przypomnieć, że to właśnie LongSensation na kilka dni przed ujawnieniem twórców ogłosił, że nowe Call of Duty będzie miało podtytuł Modern Warfare.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.