Agent

Pamiętasz jeszcze grę Agent, której wzmianki sięgają 2007 roku? Miałeś nadzieję na powolne prace przy tej interesującej i tajemniczej produkcji? Mamy złe wieści od wydawcy.Take-Two ostatecznie porzuciło markę i niestety Agent nie doczeka się swojej misji.

Logo z pistoletem wpasowanym w literę “G” na długo pozostawało w pamięci graczy pamiętających targi E3 w 2009 roku i zapowiedź nowego IP Rockstar Games. Ekskluzywny tytuł na PlayStation 3 miał mieć charakterystyczny przytłaczający klimat i otwarty świat. O produkcji nie było wiadomo praktycznie nic, oprócz kilku grafik koncepcyjnych z wczesnej wersji gry udostępnionych przez byłego projektanta. Nadzieję na powołanie Agenta do służby w 2013 roku dało właśnie Take-Two, jednak napięty kalendarz Rockstar Games (seria Red Dead i GTA) niestety zabiły tę tajemniczą markę.

Wydawca ostatecznie nie zdecydował się przedłużyć praw do znaku towarowego i z dniem 19 listopada bieżącego roku Agent został porzucony. Więcej informacji o grze znajdziesz tutaj.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.