Anthem alpha test

Jeśli jesteś ciekawy jak prezentuje się Anthem w akcji, już w następny weekend będzie można solidnie przetestować nową produkcję BioWare. Wcześniej na The Game Awards 2018 pojawi się nowy zwiastun i może jeszcze więcej wieści.

Zamknięte alpha-testy będą miały miejsce 8-9 grudnia, a gracze muszą potwierdzić swoją chęć udziału pod tym adresem. Limitowane zgłoszenia przyjmowane są do 3 grudnia, a testy będą dostępne na PlayStation 4, Xboksie One i PC. Premiera gry w lutym 2019 roku, jednak wcześniej planowana jest wersja demo.

Ciekawy jestem tej produkcji, jednak o pierwszych wrażeniach dowiem się czytając stosowne artykuły. A Ty czekasz z wypiekami na twarzy na Anthem?

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.