blair witch

Studio Bloober Team wprawiło w pewną konsternację oglądających konferencję Microsoftu, zapowiadając horror Blair Witch.

Okazuje się, że krakowski developer startuje do miana ambitnego twórcy horrorów i nie zamierza poprzestać na Layers of Fear 2. Tym razem postarasz się odnaleźć młodego chłopaka, który zaginął w lesie Black Hills niedaleko Burkittsville. Grając jako Ellis, były policjant z burzliwą przeszłością dołączasz do poszukiwań prowadząc swoje śledztwo.

Oczywiście chęć znalezienia chłopca zmienia się w koszmar, kiedy będziesz musiał stanąć twarzą w twarz ze swoimi lękami i tajemniczą siłą nawiedzającą lasy. Twórcy są bardzo podekscytowani i nieco przerażeni możliwością zabrania graczy ponownie do znanych nawiedzonych miejscówek.

Okazuje się, że polski zespół ma nową wizję straszenia w Blair Witch i chce tchnąć ukrywające się zło na zupełnie nowy poziom. Pamiętaj, wchodzisz w to na własne ryzyko!

Blair Witch ukaże się 30 sierpnia bieżącego roku na Xboksa One i PC.

 

 

 

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.