Rage 2

Serwis Game Informer zaprezentował niezwykle interesujący filmik z rozgrywki Rage 2. Wystrzałowy materiał ukazuje umiejętności głównego bohatera i atrakcyjne ich zastosowanie. Myślę, że fani Bulletstorm i Singularity uśmiechną się pod nosem…

Reżyser Magnus Nedfors z Avalanche Studios z wielkimi emocjami opowiada o mocach bohatera Rage 2. Materiał z rozgrywki pełny jest przeróżnych i dziwacznych eliminacji wrogów, więc strzelanie będzie tylko dostawką. Danie główne składa się z myślenia, wykorzystywania otoczenia i dużej dawki fantazji. W oczekiwanym sequelu będzie można skoczyć do góry i pięścią rozbić przeciwników, zebrać do kupy nieszczęśników i strzelając niezwykle efektownie posłać ich do piachu, rozstawić tarczę czy z ogromną siłą odepchnąć oponentów.

Interesujące wideo, pełne przeróżnych umiejętności, wyjątkowych zgonów i jeszcze bardziej wydłużające pozostały czas do majowej premiery.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.