Cyberpunk 2077 afterlife

Studio CD Projekt RED kuje żelazo póki gorące i zapowiada grę karcianą Cyberpunk 2077 – Afterlife: The Card Game.

Co takiego przygotowują twórcy Cyberpunka 2077? Afterlife: The Card Game z cyberpunkowego uniwersum została opracowana wraz z wydawcą gier planszowych CMON i trafi do sprzedaży w 2020 roku.

W grze wcielisz się w fixera rekrutującego cyberpunków, dbającego o ich ekwipunek i zlecającego kolejne misje. W miarę postępów zdobywać będziesz reputację, aby przekazywać pozyskaną wiedzę nowym rekrutom. Pamiętaj Night City nie jest tanie.

To Ty będziesz decydował czego chcesz i na co możesz sobie pozwolić, czyli które karty zatrzymać lub poświęcić na fundusze, aby zakupić nowe. Na grafice możesz obejrzeć pudełko gry i cierpliwie czekać na więcej informacji.

Czy gra ukaże się przed premierą cyberpunkowych wirtualnych przygód? Tego niestety na tę chwilę nie wiadomo.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.