doom eternal

Premiera Doom Eternal coraz bliżej więc twórcy starają się nieco podgrzać atmosferę. Najnowszy trailer w minutę dość obszernie wyjaśnia czym jest najnowszy shooter id Software.

Piekielne armie zaatakowały Ziemię i jedyne czego się obawiają to Ty. Czy ludzkość przetrwa i uda się posłać do samego diabła wszystkie demony i ostatecznie przeszkodzić w zniszczeniu planety? Walcz w piekle, kosmosie i przeróżnych wymiarach, aby jako Doom Slayer zostawić za sobą tylko śmierć i hurtowo siać piekielne zniszczenie. Poniższy zwiastun to chyba najbardziej szybka i pełna akcji minuta, w dodatku zawierająca wszystkie podstawowe informacje o tej piekielnej strzelaninie.

Epicka kampania dla pojedynczego gracza to nie wszystko. Walcz w Battle Mode 2v1 – przez trzy rundy dwa demony będą stawiały czoła łowcy. Developer chce tchnąć ducha kampanii, dodać rozgrywce więcej głębi i poprawić się po ostatniej wpadce.

Czy Doom Eternal w każdym aspekcie będzie lepszy od poprzednika a 20 marca fani strzelanin będą mogli czuć się w pełni zaspokojeni? Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że inaczej być nie może.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.