resident evil 3

W sieci pojawiły się interesujące materiały odnośnie zbliżającego się wielkimi krokami Resident Evil 3 Remake.

Już od dziś dostępna jest wersja demonstracyjna Resident Evil 3 Remake dla wciąż niezdecydowanych graczy w temacie kupna gry. Demo nie jest długie ale z pewnością ucieszy fanów serii, szczególnie że do premiery zostało jeszcze niemal dwa tygodnie (3 kwietnia). Oprócz zapisu z rozgrywki, poniżej dostępny jest najnowszy zwiastun, jaki prezentowany jest po zakończeniu próbnego testowania produkcji.

Jeśli jesteś pewny zakupu gry w dniu premiery to lepiej odpuścić sobie powyższe materiały, aby uniknąć spojlerów. W trzeciej części Resident Evil, Jill Valentine próbuje desperacko uciec z całkowicie pogrążonego w chaosie Raccoon City.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.