Detroit Become Human

Ekipa Quantic Dream ma powody do radości, bo ich najnowszy projekt Detroit: Become Human jest ich najszybciej sprzedającą się grą. Taka wiadomość z pewnością otwiera nowe drzwi w historii tego znanego developera. Gratulacje dla twórców.

PlayStation za pośrednictwem Twittera poinformowało, że przygody androidów od Quantic Dream sprzedały się w ilości ponad 2 milionów egzemplarzy. To zdecydowanie godny odnotowania wynik i studio może spokojnie pracować przy najnowszym tytule ekskluzywnym na PlayStation 4, a może nawet na platformę nowej generacji.

Wiadomo, że tak ambitne produkcje powstają latami, a Quantic Dream z pewnością od dłuższego czasu pracuje już przy swoim nowym IP. Jaką tym razem interaktywną historię opowiedzą zdolni twórcy?

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.