dying light 2

Sequel Dying Light to główna produkcja Techlandu, a twórcy nie myślą tylko o obecnej generacji konsol. Plany są ambitne i przyszłościowe.

Choć wiosną przyszłego roku pojawi się Dying Light 2 na PlayStation 4 i Xboksie One, to twórcy już w czasie produkcji mają na uwadze premierę na kolejną generację konsol. W wywiadzie dla Wccftech, Paweł Rohleder z Techlandu na pytanie czy Dying Light 2 będzie crossgenem, twórca bezpośrednio i zaskakująco szczerze odpowiedział “tak”.

Okazuje się, że developer z Wrocławia zawsze dba i interesuje się najnowszymi sprzętami i od początku produkcji oczekiwanego sequela planowano wydać grę na nową generację konsol. Choć nie jest to jednoznaczne potwierdzenie, to można raczej spodziewać się wydania “dwójki” na PlayStation 5 i Xboksa Scarlett.

Po takim zapewnieniu mniej zdecydowane osoby mogą odpuścić zakup gry na wiosnę i cierpliwie czekać na premierę nowych konsol.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.