Scavengers

Na gali rozdania nagród w Los Angeles ekipa Midwinter Entertainment zaprezentowała Scavengers – futurystyczną strzelaninę nastawioną na kooperację. Ten multiplayerowy tytuł doczekał się pierwszego zwiastuna z efektownym niekontrolowanym i twardym lądowaniem głównych bohaterów.

Priorytetowym założeniem Scavengers jest walka o przetrwanie w mroźnych klimatach. Czteroosobowe drużyny trafiają do jednej lokacji i walczą z oddziałami sterowanymi przez algorytmy sztucznej inteligencji. Za tytuł odpowiadają twórcy Halo 5: Guardians, a w przyszłym roku można spodziewać się testów ich najnowszego shootera. Na tę chwilę nie ma informacji odnośnie docelowych platform.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.