outlast 3

Coś zaczyna się dziać odnośnie trzeciej części horrorów Outlast. Twórcy zapowiadają rychłe ujawnienie gry, zamieszczając tajemniczy obrazek.

Ekipa Red Barrels na swoim Twitterze informuje o zapowiedzi ich najnowszej produkcji i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że będzie to Outlast III. O pracach przy trzeciej części ich flagowego horroru, można było dowiedzieć się dwa lata temu podczas zapowiedzi poprzednich odsłon na Nintendo Switch.

Dwie trzymające się ręce, wcześniejsze potwierdzenia pracy przy horrorze i charakterystyczne kolory zwiastują kolejną część Outlast. Oczywiście z końcową radością lepiej poczekać na oficjalne ujawnienie nowej gry studia Red Barrels, jednak chyba nie może być inaczej.

Kolejnym powodem, aby stawiać na bezkompromisowy, surowy i obrzydliwy horror jest najnowsza oferta PlayStation Plus z Outlast II na czele. Jeśli jeszcze nie grałeś w żadną część to akurat teraz warto zainteresować się tą serią.

Nasz alfabet strachu z Outlast II możesz przeczytać tutaj.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.