doom eternal

Marcowa premiera Doom Eternal zbliża się wielkimi krokami, a serwis IGN udostępnił pierwsze minuty z rozgrywki. Fani poprzedniej części będą wniebowzięci.

Ostatnio miałeś okazję poznać maszkary jakie staną na drodze bohatera w Doom Eternal, a tym razem pora na sam początek soczystej uczty z gatunku strzelania. Ponownie możesz liczyć na szybką akcję, liczne uniki, masę ogromnych pukawek czy różnorodnych przeciwników. Dużą rolę odegrają też finishery, kiedy to po podświetleniu postaci można pokonać wroga w dość brutalny i niezwykle efektowny sposób.

To kontynuacja agresywnych zmagań z potworami z piekła rodem w celu posuwania się do przodu i zdobywania zdrowia, amunicji czy pancerza. Możesz liczyć na mięsiste pojedynki, nowe giwery czy rozległe lokacje pełne stworów do ubicia na wiele sposobów.

Z tego co widać id Software ponownie nie zawiedzie fanów shooterów, a oprócz tego możesz liczyć na ewolucję i jeszcze dłuższą rozgrywkę niż było to w poprzedniej odsłonie.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.