hideo kojima

Koniec roku to czas odpoczynku, spędzania czasu z rodziną i wszelkich podsumowań. Nieco innego zdania jest jednak Hideo Kojima.

Choć od premiery Death Stranding nie minęło wiele czasu, to zdolny Japończyk nie zamierza odpoczywać i już pracuje przy kolejnej grze. Na swoim Twitterze na dzień przed Wigilią zamieścił interesujący wpis wraz ze zdjęciem swojego biurka. Okazuje się, że Kojima pod koniec roku zamiast odpoczywać w domowym zaciszu to siedział sam w biurze i pracował przy najnowszym wirtualnym koncepcie.

S

Ów tajemniczy projekt to wielka niewiadoma i trudno powiedzieć czy będzie to Death Stranding 2. Z pewnością na uwagę zasługuje stanowisko pracy szefa Kojima Productions pełne ciekawych gadżetów. Czy Japończyk spędził Święta Bożego Narodzenia w pracy? Tego nie wiemy, ale pewne jest, że jego następna gra będzie równie kontrowersyjna jak przygody dostawcy Sama.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.