Trine 4

Ekipa Frozenbyte wreszcie ujawniła dokładną datę premiery Trine 4: The Nightmare Prince prezentując zwiastun z fragmentami rozgrywki.

Amadeus, Pontius i Zoya w kolejną podróż, pełną niebezpieczeństw i kooperacyjnych umiejętności wyruszą 8 października bieżącego roku na PlayStation 4, Xboksa One, PC i Nintendo Switch. Twórcy obiecują nowy system walki, nowe umiejętności czy multiplayerowe rozwiązania. Tytułowy książę zaginął i tylko zgrana ekipa bohaterów w drodze pełnej niespodzianek może go odnaleźć.

Poza wydaniem najnowszej części Trine, developer przygotował nie lada gratkę dla zagorzałych fanów trójki bohaterów lub początkujących graczy dopiero zaczynających przygodę z serią. Chodzi o Trine: Ultimate Collection zawierającą Trine Enchanted Edition, Trine 2: Complete Story, Trine 3: The Artifacts of Power i Trine 4: The Nightmare Prince.

Dość konkretna kompilacja ukaże się w dniu premiery najnowszej części i na tych samych platformach.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.