hideo kojima

Tak przynajmniej chciałby szef Kojima Productions, wciąż mając w pamięci niedokończony projekt P.T.

Widać jak na dłoni, że znany twórca lubi straszyć graczy i nie zapomina o rewelacyjnie przyjętym, niedokończonym projekcie P.T. z 2014 roku. Kojima za pośrednictwem Twittera dał do zrozumienia, że jego kolejną produkcją może być horror. Twórca chce obudzić swoje straszne pokłady duszy i dlatego po udanej premierze Death Stranding, chce kontynuować oglądanie filmów grozy.

Podczas pracy przy P.T. Japończyk oglądał tajski horror THE EYE, jednak film był zbyt straszny, żeby obejrzeć go do końca. Tym razem twórca chce dokończyć oglądanie, aby zacząć prace przy nowej strasznej grze.

Oczywiście to tylko mogą być kolejne etapy planów ekipy Kojima Productions, bo studio ma również inne pomysły na przyszłość. Niedawno ogłoszono, że developer zamierza w pewnym momencie rozpocząć nawet produkcję filmową.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.