guerrilla games

Twórcy Horizon: Zero Dawn pracują już przy swoim najnowszym projekcie i wiele wskazuje na mocny nacisk na rozgrywki online.

Czy ekipa Guerrilla Games pracuje przy najnowszej odsłonie serii Killzone na kolejną generację konsol? A może twórcy dłubią przy tytule z popularnego gatunku battle royale? Ogłoszenie o pracę w Amsterdamie skupia się na mocnym nacisku na rozgrywki sieciowe.

Kandydat na pracę w uzdolnionej holenderskej ekipie powinien znać się na rozgrywce online, matchmakingu, klanach czy tabelach liderów. Poza tym powinien rozumieć technologie internetowe czy siedzieć w temacie i interesować się produkcjami z rozgrywką sieciową. A może w sequelu Horizon: Zero Dawn programiści planują wdrożyć tryb multiplayer?

Pytań jest mnóstwo, o odpowiedzi na tę chwilę będzie ciężko. Można spekulować, że kolejny tytuł holenderskiego developera prawdopodobnie będzie posiadał rozgrywki sieciowe.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.