Witchfire

W Sieci pojawił się krótki materiał z rozgrywki strzelaniny Witchfire. Choć to tylko parę chwil, to można już wysunąć kilka wniosków.

Studio The Astronauts w pocie czoła pracuje przy ujawnionym w 2017 roku projekcie Witchfire. Choć strzelaninę FPP w klimatach dark fantasy możesz podziwiać tylko 12 sekund, to jednak czuć ogromną moc, brutalność i połączenie strzelania z umiejętnościami bohatera. Płynny gameplay, uniki i efektowne wykańczanie wrogów wraz z klimatem fantasy z pewnością spodobają się fanom shooterów. No i te widoki robią wrażenie!

Z trafianych oponentów, podobnie jak w grach Borderlands czy Destiny, wylatują numery oznaczające zadawane obrażenia, co może oznaczać ukłon w stronę RPG. Wypada tylko czekać na kolejne, bardziej obszerne fragmenty gameplay’u. Premiera Witchfire planowana jest na 2020 rok.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.