witchfire

Nie ma zbyt wielu informacji odnośnie nowego projektu ekipy The Astronauts, jednak jak twórcy pokażą efekty swojej pracy to można zacierać ręce na przyszłoroczną premierę.

Najnowsze materiały z Witchfire aż kipią klimatami dark fantasy, detalami i czarują świetną grafiką. Pięć nowych screenów już wystarczy, aby stwierdzić że fani mrocznych produkcji będą wniebowzięci. Co prawda nowy projekt twórców The Vanishing of Ethan Carter, nie będzie tytułem opartym na fabule, jednak rodzimy developer zapewnia, że będzie co odkrywać.

Obecnie astronauci kładą nacisk na mechanikę rozgrywki i eksperymentują z różnymi pomysłami. Choć nowe ujęcia nie obfitują w zbyt wielu wrogów, to można spodziewać się ekscytujących starć i wielu bossów do ubicia. Z drugiej strony jak na dłoni widać, że mroczna atmosfera jest ważna dla polskiej ekipy.

Witchfire to pierwszoosobowa strzelanina skoncentrowana na wyzwaniach i mistrzostwie. Gra ukaże się w 2020 roku.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.