Nagrody Steam

Do 27 listopada 2018 każdy użytkownik Steam może nominować w ośmiu kategoriach najlepsze gry i producentów. Produkcje i twórcy, którzy dostaną najwięcej głosów przejdą do kolejnego etapu, czyli właściwego wyboru zwycięzcy.

Na tych, którzy przejdą nominacje będziesz mógł z kolei głosować w grudniu, w trakcie wyprzedaży. Ostateczni zwycięzcy zgarniający Nagrody Steam zostaną wyłonieni w lutym 2019 roku.

Lista kategorii wraz z opisami

Ciekawym rozwiązaniem jest nagradzanie użytkowników za udział w głosowaniu. Przygotowano w sumie cztery zadania do wykonania. „Nominuj przynajmniej 1 grę”, „Nominuj grę w każdej kategorii”, „Zagraj w nominowaną przez siebie grę” oraz „Zrecenzuj lub zaktualizuj istniejącą recenzję nominowanej przez siebie gry”. Za wykonanie poszczególnych wyzwań otrzymasz wyższy stopień jako Członek Komitetu Nominacji Nagród Steam. Masz już swoich faworytów?

Autor Adam Ginel

Adam to ustatkowany gracz z krwi i kości. Mąż, ojciec, a także wieloletni miłośnik elektronicznej rozrywki w formie wszelakiej. Gry wideo traktuje jako coś znacznie powyżej zwykłego hobby, wynosząc je ponad inne pasje – muzykę i książkę – dostrzegając jednocześnie, jak wiele mają one wspólnego z innymi sferami jego zainteresowań.