cyberpunk 2077

Pamiętasz ciekawe zadania poboczne w Wiedźminie 3? Podobna sytuacja będzie miała miejsce w Cyberpunk 2077, gdyż powstał oddzielny zespół do pobocznych aktywności.

CD Projekt RED na poważnie bierze nie tylko misje główne w cyberpunkowej przygodzie ale wzorem historii Geralta chce, aby w ich najnowszym projekcie również poboczne aktywności stały na wysokim poziomie. Quest Designer Phillip Weber dla GameSpot powiedział, że powstała oddzielna ekipa mająca odpowiadać tylko za misje poboczne i inne aktywności wypełniające przeróżne wydarzenia w Night City.

Konkretne i ciekawe opcjonalne działania w tak ogromnym otwartym świecie to zdecydowanie wyjątkowa odpowiedzialność i wcale nie dziwię się z osobnej ekipy programistów. Twórcy chcą, aby zejście z głównej linii fabularnej i wykonywanie wielu mniejszych rzeczy w Night City było wyjątkowe na swój sposób.

Mało tego, bo Senior Level Designer Miles Tost dodał, że jeśli zbierzesz do kupy te wszystkie poboczne aktywności to z pewnością będą one zabawnym i ekscytującym doświadczeniem.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.