cyberpunk 2077

Chcesz wiedzieć jak wygląda mapa świata w Cyberpunk 2077? Pierwsze spojrzenie ukazuje jedna z okładek zestawu książki i gadżetów.

Na okładce The World of Cyberpunk 2077 w wydaniu Deluxe jaki pojawił się w sklepie Amazon, można rzucić okiem na mapę świata w Cyberpunk 2077. Zestaw gadżetów i książki wprowadzającej w klimat gry, na długo przed premierą ujawnił mapę Night City.

W zestawie z premierą po wydaniu gry są też naklejki, a także plakat Johnny’ego Silverhanda. Twórcy już wcześniej twierdzili, że świat w ich najnowszej produkcji będzie o wiele mniejszy niż w Wiedźminie 3 ale za to bardziej zagęszczony i ciekawszy. Poza tym grafika z mapą może ukazywać tylko część obszaru lub tylko jedną dzielnicę.

Może twórcy już wkrótce odniosą się w jakiś sposób to dzisiejszej rewelacji i zaprezentują więcej wieści o świecie i pełną mapę gry w lepszej jakości.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.