hitman 2

IO Interactive oferuje tańszy sposób na wejście w świat Hitmana 2 bez potrzeby kupowania pełnej wersji gry. Poznaj szczegóły Santa Fortuna Pack.

Najnowsza paczka zawierać będzie lokacje Hawke’s Bay i Santa Fortuna, mapę wyzwania snajperskiego Himmelstein i wszystkie tryby dostępne na tych miejscówkach w tym rozdział Three Headed Serpent i tryb wieloosobowy Ghost. Poniższa grafika przedstawia pełną zawartość pakietu.


Developer całkowicie zmienił styl wydania, gdyż pierwsza część dostępna była w epizodach ukazujących się po pewnym czasie, a sequel to już sprzedawana pełna gra i potem wspieranie tytułu dodatkami.

Trzecia paczka jest już dostępna na PlayStation 4, Xboksie One i PC w cenie 15 USD. Użytkownicy posiadający pełną wersję Hitmana 2 uaktualnią tylko swoją grę.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.