Detroit w PlayStation Plus na lipiec

Niedawno informowaliśmy, że w skład lipcowej paczki PlayStation Plus wchodzić będą Pro Evolution Soccer 2019 oraz Horizon Chase Turbo. Adam bez kozery stwierdził, że ofertę można określić najwyżej słowem “bieda”.

Tymczasem, Sony potwierdza oficjalnie, że ta pierwsza gra znika z oferty. W jej miejsce, subskrybenci otrzymają Detroit: Become Human w edycji Digital Deluxe, która zawiera też Heavy Rain. Oznacza to, że posiadacze PS+ mieli w ostatnim roku możliwość pozyskania całej trylogii gier Quantic Dream na konsole Sony.

Nie są znane powody tej bezprecedensowej decyzji.

Autor Jacek Wandzel

Niegdyś student projektowania gier na Uniwersytecie Śląskim w Sosnowcu, teraz doktorant. Kurator gier wideo katowickiego festiwalu Ars Independent. Wierny fan Hideo Kojimy, Chrisa Avellone'a, Yoko Taro i Shigesato Itoiego. Jeśli spotkasz go na żywo, przygotuj się na awanturę o to, że nie oglądasz JoJo's Bizarre Adventure / nie ukończyłeś Red Dead Redemption II. Podobno napisał kiedyś tekst, który miał mniej niż 13 000 słów, ale plotka ta pozostaje niepotwierdzona. Ustatkowany Gracz. Z twarzy.