Pokój gracza

Ponieważ nie lubimy stagnacji, ruszamy na blogu z nowym cyklem, w którym będziesz miał okazję pochwalić się swoim królestwem. Pokój gracza będzie miejscem, w którym możesz pokazać wszystkim ustatkowanym (i nie tylko) graczom jak wygląda Twoje stanowisko.

Pokój gracza – Rafał L.

Na pierwszy ogień idzie Rafał, który podesłał nam nie tyle pokój, co… całe mieszkanie! Patrząc na jego kolekcję nie mamy do powiedzenia nic więcej poza “o ja pie*dolę”!

“Nazywam się Rafał. Kolekcjonuję gry, konsole, kasety VHS, winyle i sprzęt muzyczny Vintage. Na poważnie zbieractwem zajmuję się od 3 kwietnia 2012 roku, czyli od premiery Xboksa 360 z edycji Star Wars, ponieważ jestem wieloletnim fanem tejże sagi. Skupiam się na przede wszystkim na Nintendo, reszta to… przypadek!

Jeśli chciałbyś podzielić się fotografiami swojego domostwa, skontaktuj się z nami na Facebooku lub napisz maila na adres [email protected], wpisując w tytule wiadomości Pokój gracza. Poniżej obszerna galeria podesłana przez Rafała.

 

Autor Adam Ginel

Adam to ustatkowany gracz z krwi i kości. Mąż, ojciec, a także wieloletni miłośnik elektronicznej rozrywki w formie wszelakiej. Gry wideo traktuje jako coś znacznie powyżej zwykłego hobby, wynosząc je ponad inne pasje – muzykę i książkę – dostrzegając jednocześnie, jak wiele mają one wspólnego z innymi sferami jego zainteresowań.