detroit become human

Świetne wieści dla fanów interaktywnych filmowych opowieści. Ostatnia produkcja Quantic Dream sprzedaje się wyśmienicie.

Tylko na PlayStation 4 gra Detroit: Become Human sprzedała się w liczbie 3,2 miliona egzemplarzy na całym świecie. Kilka miesięcy po premierze sprzedano 1,5 miliona kopii gry, 2 miliony dobiły w grudniu ubiegłego roku a teraz już ponad 3 miliony graczy poznało historię androidów.

Tym świetnym wynikiem studio Quantic Dream pochwaliło się za pośrednictwem Twittera. Najnowsza produkcja ambitnego developera nie będzie już tytułem ekskluzywnym Sony i pojawi się na większej liczbie platform.

Osobiście byłem pod wielkim wrażeniem gry i czekam na więcej produkcji Davida Cage’a.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.