Książka autorstwa Przemysława Kardy zawita na sklepowe półki w dniu 1 lutego 2016 roku. Opowiadać będzie o dwójce polskich naukowców, którym udaje się rozpędzić neutrina mionowe powyżej prędkości światła, podważając tym samym trafność teorii względności Einsteina. Ich odkrycie burzy stare paradygmaty naukowe, a wzmagający się sprzeciw środowiska naukowego jest silniejszy niż się spodziewali…

Lektura zostanie wydana nakładem Novae Res – największego wydawnictwa książkowego na Pomorzu, zajmującego się publikacją, dystrybucją oraz promocją beletrystyki i literatury popularnonaukowej, do której Interregnum zdecydowanie się zalicza. Jeśli jednak chciałbyś zamówić książkę w przedsprzedaży informujemy, że jest ona dostępna w wirtualnej księgarni Empiku.

karda_interregnum_ustatkowanygracz

Niezwykle miło jest nam również oznajmić, że Ustatkowany Gracz objął wydanie książkowe pełnym patronatem medialnym.

Autor Adam Ginel

Adam to ustatkowany gracz z krwi i kości. Mąż, ojciec, a także wieloletni miłośnik elektronicznej rozrywki w formie wszelakiej. Gry wideo traktuje jako coś znacznie powyżej zwykłego hobby, wynosząc je ponad inne pasje – muzykę i książkę – dostrzegając jednocześnie, jak wiele mają one wspólnego z innymi sferami jego zainteresowań.