PSX Extreme Pixel

No dobra, wiem że za baitowy tytuł powinienem grać przez 24 godziny bez przerwy w The Agony…. Wiadomość to jednak istotna. Śpieszę poinformować, że PSX Extreme zmienia wydawcę. Zostanie nim Idea Ahead, czyli firma Roberta Łapińskiego – mająca w portfolio wydawniczym magazyn PIXEL, doskonale znany zresztą ustatkowanym graczom.

Powyższe związane jest z tym, że dotychczasowy wydawca tytułu (Advertigo) zakończył negocjacje związane ze sprzedażą praw do miesięcznika PSX Extreme, o czym poinformował w komunikacie giełdowym. Pomiędzy wierszami przyznał również, że o ile gazeta trafia pod skrzydła organizatora Pixel Heaven, tak już portal PPE zostanie we władaniu poprzedniego właściciela.

“Zarząd Advertigo SA zawiadamia, że w dniu dzisiejszym podpisał umowę przedwstępną sprzedaży praw do tytułu PSX Extreme z firmą Idea Ahead Robert Łapiński. Zakończenie negocjacji jest przewidziane na drugą połowę maja 2019 r.” 

Ustatkowany Gracz całym redakcyjnym ciałem życzy Robertowi i Rogerowi możliwie najlepszej współpracy. Z tego co widać na powyższym zdjęciu ta będzie układała się wzorowo!

Za portalem Wirtualne Media oraz Stockwatch.pl

Autor Mateusz Czerwiński

Mateusz jest człowiekiem niebojącym się nowych wyzwań, bez względu na formę, jaką te przyjmują. Propaguje gry wideo gdzie tylko i w jaki sposób może (zarówno na łamach prasy drukowanej, w internecie oraz w telewizji), bowiem uznaje je za krewną sztuki audiowizualnej. Jest jednocześnie ustatkowanym graczem i ojcem kolekcjonującym doświadczenie z różnych dziedzin życia. Kocha gry narracyjne, pamięta czasy NES-a.