cyberpunk 2077

Aktor znany z filmów Matrix i John Wick zrobił furorę na konferencji Microsoftu, a przecież to był tylko mały dodatek do jego udziału w oczekiwanej grze polskiego studia.

Gamespot informuje, że Reeves zagra jako Johnny Silverhand, czyli “legendarny rockerboy” nazwany na cześć swojego srebrnego ramienia. W grze Silverhand jest upadłym gitarzystą i piosenkarzem oraz potwierdzono, że będzie to kluczowa postać w cyberpunkowej przygodzie.

cyberpunk 2077

Aktor brał nawet udział w sesjach motion capture więc z pewnością nie będzie grał tylko krótkiego epizodu. Wiele gałęzi historii i ich konsekwencje mają być mocnym punktem oczekiwanego tytułu. Cyberpunk 2077 ukaże się 16 kwietnia 2020 roku na PlayStation 4, Xboksa One i PC.

 

 
 

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.