Quantic Dream

2018 rok był niezwykle udanym czasem dla studia Quantic Dream. Ekipa nie dość, że jest zadowolona ze sprzedaży swojej ostatniej produkcji Detroit: Become Human, to w dodatku szykuje się do zapowiedzi czegoś tajemniczego. Co tym razem kombinuje David Cage?

Studio Quantic Dream za pośrednictwem Twittera podziękowało graczom za niezwykle udany 2018 rok i zapowiedziało wielki powrót. Czy będzie to kontynuacja przygód androidów? A może dłuższe fabularne DLC lub kolekcja zbiorcza swoich hitów? Twórcy jak zawsze w takich przypadkach testują cierpliwość graczy, zaostrzając apetyt na więcej swoich historii, kończąc wpis słowami “bądźcie czujni”.

Czyżby rok 2019 miał obfitować w jeszcze więcej świetnych produkcji? Wszystko będzie wiadomo już wkrótce.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.