To musiało się stać! Doskonała, doceniona na całym świecie i wysoko oceniana produkcja 11 bit studios jest już dostępna w wersji dedykowanej smartfonom.

Wiedzieć jednak powinieneś, że jej dostosowanie do relatywnie niewielkich rozmiarów ekranów nie było łatwym zadaniem. Interfejs gry został całkowicie przeprojektowany, dzięki czemu gra jest równie angażująca na poziomie emocjonalnym, przy jednoczesnym zachowaniu płynności rozgrywki.

Co jednak istotne, tytuł jest na tyle uniwersalny, że wcześniej zakupiony z myślą o tablecie, działa również na posiadanym przez Ciebie telefonie (warunkiem jest system Android w wersji 4.0 lub wyższej). Ponadto można ją nabyć również w AppStore czy też na Games Republic w wersji DRM-Free.

A swoją drogą przypominamy – 26 stycznia 2016 roku będzie miała miejsce premiera “The Little Ones”. Gra nie tylko jeszcze dobitniej wytarga Cię za emocjonalny kołnierz, ale również ukaże wojnę z perspektywy dzieci siłą rzeczy wciągnięty w bezsens konfliktu wojennego.

Autor Mateusz Czerwiński

Mateusz jest człowiekiem niebojącym się nowych wyzwań, bez względu na formę, jaką te przyjmują. Propaguje gry wideo gdzie tylko i w jaki sposób może (zarówno na łamach prasy drukowanej, w internecie oraz w telewizji), bowiem uznaje je za krewną sztuki audiowizualnej. Jest jednocześnie ustatkowanym graczem i ojcem kolekcjonującym doświadczenie z różnych dziedzin życia. Kocha gry narracyjne, pamięta czasy NES-a.